Beseda

27.05.2023

V úterý 25. dubna knihovnu Bystřička navštívila jedna z nejpopulárnějších českých spisovatelek Alena Mornštajnová.
Besedou, která byla spojena s autogramiádou autorčina nejnovějšího románu Les v domě, se završil první rok čtenářského dobrodružství, jímž byl, je a bude populární čtenářský klub pod vedením knihovnice Jarmily Křenkové a...

Nadšeně oznamujeme, že beseda s paní Alenou Mornštajnovou proběhne v úterý 25.dubna u nás na Bystřičce. Probereme společně její psaní, její knihy, fascinující hrdinky i čerstvě vydaný román Les v domě.

Knižní klub

20.04.2023

5. dubna jsme ukončili první ročník našeho úspěšného knižního klubu. U debat nad knihami, které nás zaujaly se setkáme opět od října. Završením bude beseda se spisovatelkou Alenou Mornštajnovou.

Knihobudka

20.04.2023

Máme knihobudku. V prostorách vlakového nádraží Bystřička najdete knihovničku, z níž si můžete vybrat čtení na cesty i doma. Taky zde můžete knížku zanechat a udělat tak radost jiným. Snad se brzy podaří umístění i druhé knihobudky před zdravotním střediskem.

Knižní klub

21.02.2023

Milí přátelé a přítelkyně povídání nad knihami. Další setkání knižního klubu se uskuteční tuto středu 22.února od půl šesté v naší knihovně. Tentokrát si budeme volně povídat o vašich zážitcích z četby. Těšíme se na setkání a doufáme, že i tento knižní klub bude stejně příjemný jako předcházející.

Knižní klub

19.12.2022

Mám velkou radost, že se podařilo zrealizovat myšlenku knižního klubu. Sešli jsme se již čtyřikrát a vždy to bylo příjemné a pohodové popovídání . První bylo seznamující, na druhém jsme se zabývali knihami Kde zpívají raci a Vyměnit vodu květinám. Další bylo opět volné a čtvrté s knihami spisovatelky Lisy See. Další se uskuteční 10. ledna a bude...

Vytvořte si webové stránky zdarma!